Westbourne Academy Bournemouth İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - BOURNEMOUTH

Okul Hakkında

 

WESTBOURNE  ACADEMY İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULU

İngiltere'de kaliteli, disiplinli bir okulda İngilizce dil eğitimi almak ancak bunu diğer bir çok dil okuluna kıyasla çok daha düşük bir bütçeyle yapmak istiyorsanız ilk dikkate almanız gereke dil okullarından biri Westbourne Academy'dir. Okul Bournemouth'un ailelerin yaşadığı sakin bir bölgesinde olduğu için Konaklama bakımından çok avantajlı konuma sahiptir. 

  • Donanımlı bilgisayar odası
  • Ücretsiz kablosuz internet erişimi
  • Okuma merkezi
  • Öğrenci kafeteryası
  • Sosyal, sportif aktiviteler, geziler

 

WESTBOURNE ACADEMY BOURNEMOUTH  KURSLARI

 Westbourne Academy Bournemouth  Dil Okulu Genel / Yoğun İngilizce Kursu

 Haftalık Ders Sayısı   20 / 28               
 İngilizce Seviyesi  Az - İleri  
 Program Süresi  2 - 50 hafta
 En Küçük Katılım Yaşı  16 
 Max. Sınıf Mevcudu  15
 Ders Süresi  45 dakika

 

► Westbourne Academy Bournemouth  Dil Okulu Yaz Dönemi İngilizce Kursu

Haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimine ek olarak haftada 8 ders seçmeli dersleri değerlendirebilirsiniz.

 Haftalık Ders Sayısı  20
 İngilizce Seviyesi  Az - İleri
 Program Süresi  2 - 10 hafta
 En Küçük Katılım Yaşı  16
 Sınıf Mevcudu  15
 Ders Süresi  45 dakika

 

► Westbourne Academy Bournemouth Sınav Hazırlık İngilizce Kursu

 Haftalık Ders Sayısı  28
 İngilizce Seviyesi  Orta - İleri
 Program Süresi  10, 11, 15 hafta
 En Küçük Katılım Yaşı  16
 Sınıf Mevcudu  15
 Ders Süresi  45 dakika

 

WESTBOURNE ACADEMY BOURNEMOUTH AİLE YANINDA KONAKLAMA

  • Aile yanında, Tek kişilik odalarda Konaklama. Her gün kahvaltı & akşam yemeği, haftasonu 3 öğün yemek.
  • Yaz döneminde çift kişilik oda konaklama seçeneği de bulunuyor.
  • Konaklama Cumartesi'den- Cumartesiyedir.

 


Westbourne Academy Bournemouth İngiltere İngilizce Dil Okulu Detay Bilgi ve Kayıt İşlemleri:

   

 

Bu Sayfada En Çok Arananlar

WESTBOURNE ACADEMY Bournemouth, WESTBOURNE ACADEMY Bournemouth İngiltere, WESTBOURNE ACADEMY İngiltere İngilizce eğitimi, WESTBOURNE ACADEMY İngiltere dil okulu, WESTBOURNE ACADEMY dil okulları, İngiltere’de eğitim, İngiltere eğitim, İngiltere’de dil eğitim,  İngiltere’de İngilizce dil kursları, Bournemouth Dil Okulları, Bournemouth hakkında, Bournemouth nerede, Bournemouth üniversite, Bournemouth Eğitim, yurtdışı İngilizce, İngiltere İngilizce, yurtdışı İngilizce dil okulları, İngiltere dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında İngilizce, İngiltere’de eğitim, İngiltere dil kursu, İngiltere vize, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere dil okullarına başvuru işlemleri, İngiltere Üniversite, İngiltere Staj, Bournemouth Sertifika, Programları, İngiltere Sertifika programları, İngiltere Şehirleri, İngiltere Dil Okulu Genel Bilgiler, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 

Okul Foto Galeri

BOURNEMOUTH Hakkında

Bournemouth ortalama 180.000 kişidir. Fakat Bournemouth şehirsel bölgesi Poole ve Christchurch kentleri ile birleşik olduğu için ortalama 400.000 kadar nüfusa sahip "Güney Doğu Dorset" şehirsel alanını oluşturur.

Bournemouth Londra’ya yaklaşık 170 km uzaklıktadır.

Genellikle sahili, gece kulüpleri, alışveriş olanaklarıyla bilinir. Londra'ya oranla daha ucuz ve öğrenci şehridir. Türklerin dil okulu olarak seçtiği gözde bir İngiltere şehridir.

Bournemouth 19. yüzyıl ortalarında çeşitli hastalıklara doğal tedavi bulma amacıyla gelenlerce popüler iken, günümüzde  kilometrelerce uzunluğundaki kumsalları, cazip parkları, seçkin sahil kafeteryaları, renkli gece hayatı ve canlı tatil atmosferiyle her yıl 2 milyonu aşan turistin ziyaret ettiği bir tatil beldesi haline geldi. Müzeleri, parkları ve alışveriş merkezleri ile ziyaretçilerine çeşitli alternatifler sunan Bournemouth'un popülerliği birçok büyük şirketin de şehre yatırım yapmasına neden oldu. 
İngiltere dendiğinde uluslar arası alanda insanların aklına sürekli  yağmur yağması ve sisli bir hava gelir. Gerçekçi olmak gerekirse önyargı büyük ölçüde doğrudur da. Sis ve yağmur İngiltere’nin bir gerçeğidir. Bununla birlikte İngiltere'nin çoğu bölgesine oranla daha fazla güneş alan Bournemouth' da yıl boyunca İngiltere’nin diğer bölgelerine kıyasla daha ılıman bir iklim hakimdir.  Çok daha yüksek hava sıcaklıklarına alışkın biz Türkler için Bournemouth çoğu zaman fazla serin ve rüzgarlı olsa da, havanın göreceli olarak daha yumuşak seyretmesi öğrenciler için bir avantaj oluşturur.

Okul Video Galeri

İngiltere Hakkında

Okul Nerede ?