Southbourne School of English Bournemouth İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - BOURNEMOUTH

Okul Hakkında

 
SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISH BOURNEMOUTH İNGİLTERE İNGİLİZCE DİLOKULU

Bournemouth’ta  bulunan southbourne School of English okulu bölgedeki en eski ve köklü dil okullarından biridir. 1966’dan beri hizmet vermektedir. Şehir merkezine otobüs ile 20 dk. mesafededir. Bunun yanında Southbourne bölgesindeki restaurant, cafe ve publara 5 dakika; plaja ise 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.

SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISH BOURNEMOUTH İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULU PROGRAMLARI
Southbourne School Bournemouth Genel, Yoğun İngilizce
Haftalık ders adedi 15/21
Sınıf mevcudu Max 14
Dil seviyesi Temel ve İleri
Kurs süresi 2+ hafta
Ders süresi 45 dakika
Başlangıç tarihi Her Pazartesi
Min yaş 16
 
SOUTHBOURNE SCHOOL OF ENGLISH BOURNEMOUTH KONAKLAMA SEÇENEKLERİ
Aile Yanı Konaklama
Tek Kişilik Oda, 
Hergün Kahvaltı&Akşam Yemeği, 
Haftasonu 3 öğün
   

 

   

   

 

Okul Foto Galeri

BOURNEMOUTH Hakkında

Bournemouth ortalama 180.000 kişidir. Fakat Bournemouth şehirsel bölgesi Poole ve Christchurch kentleri ile birleşik olduğu için ortalama 400.000 kadar nüfusa sahip "Güney Doğu Dorset" şehirsel alanını oluşturur.

Bournemouth Londra’ya yaklaşık 170 km uzaklıktadır.

Genellikle sahili, gece kulüpleri, alışveriş olanaklarıyla bilinir. Londra'ya oranla daha ucuz ve öğrenci şehridir. Türklerin dil okulu olarak seçtiği gözde bir İngiltere şehridir.

Bournemouth 19. yüzyıl ortalarında çeşitli hastalıklara doğal tedavi bulma amacıyla gelenlerce popüler iken, günümüzde  kilometrelerce uzunluğundaki kumsalları, cazip parkları, seçkin sahil kafeteryaları, renkli gece hayatı ve canlı tatil atmosferiyle her yıl 2 milyonu aşan turistin ziyaret ettiği bir tatil beldesi haline geldi. Müzeleri, parkları ve alışveriş merkezleri ile ziyaretçilerine çeşitli alternatifler sunan Bournemouth'un popülerliği birçok büyük şirketin de şehre yatırım yapmasına neden oldu. 
İngiltere dendiğinde uluslar arası alanda insanların aklına sürekli  yağmur yağması ve sisli bir hava gelir. Gerçekçi olmak gerekirse önyargı büyük ölçüde doğrudur da. Sis ve yağmur İngiltere’nin bir gerçeğidir. Bununla birlikte İngiltere'nin çoğu bölgesine oranla daha fazla güneş alan Bournemouth' da yıl boyunca İngiltere’nin diğer bölgelerine kıyasla daha ılıman bir iklim hakimdir.  Çok daha yüksek hava sıcaklıklarına alışkın biz Türkler için Bournemouth çoğu zaman fazla serin ve rüzgarlı olsa da, havanın göreceli olarak daha yumuşak seyretmesi öğrenciler için bir avantaj oluşturur.

Okul Video Galeri

İngiltere Hakkında

Okul Nerede ?